Integracja rozwiązań opartych o przemysłową technologię WiFi

Rozwiązania szyte na miarę, które możesz wbudować w maszyny

Producenci maszyn i integratorzy systemów (SI) poszukują niewielkich, wytrzymałych urządzeń Wi-Fi, które są łatwe do zainstalowania i integrują się z wieloma maszynami przemysłowymi co zmniejsza nakłady na wdrożenie całego systemu. Bezprzewodowe urządzenia typu „Client” Moxa AWK-1137C są specjalnie dostosowane do tego celu i mogą zapewnić niezawodną łączność Wi-Fi w różnych aplikacjach przemysłowych. W przypadku urządzeń przemysłowych, pojazdów takich jak samochody ciężarowe i systemów wahadłowych, które są stale w ruchu i mają ograniczoną przestrzeń na pokładzie, AWK-1137C jest dla nich idealnym rozwiązaniem. Kompaktowe urządzenie jest wyposażone w technologię Turbo Roaming, która umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy kolejnymi Access Pointami. Ponadto innowacyjna technologia AeroMag zastosowana w urządzeniu ułatwia łatwą instalację i konfigurację sieci bezprzewodowej.

Latwa instalacja

Łatwa instalacja

Mobilne wykonanie

Mobilne wykonanie

Aero Mag Moxa

Łatwe wdrażanie

 

 

Łatwe do wdrożenia rozwiązanie Wi-Fi dla producentów maszyn

 

Nowe urządzenia bezprzewodowe AWK-1137C są kompaktowymi i inteligentnymi urządzeniami, które umożliwiają łączność WiFi w różnych maszynach przemysłowych. Pobierz nasze portfolio opisujące istniejące instalacje, aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania z urządzeń serii AWK w swoim sprzęcie przemysłowym, takim jak systemy wahadłowe czy wózki widłowe.

Pobierz

WIFI3_2018_07_

WIFI2_2018_07_

 

 

Wskazówki dotyczące wdrażania sieci bezprzewodowych w systemach AS / RS i AGV

 

Wdrażanie sieci Wi-Fi w fabrykach i magazynach może być skomplikowanym zadaniem. Pobierz ten dokument, aby poznać kluczowe wskazówki dotyczące wdrażania sieci bezprzewodowych dla systemów AS / RS i AGV.

Pobierz

Seria urządzeń bezprzewodowych z rodziny AWK-1137C

l20180322155000

  • Urządzenie przemysłowe Client 802.11a/b/g/n
  • Zgodność z IEEE 802.11a/b/g/n
  • Różne interfejsy: port szeregowy i 2 porty Ethernetowe LAN
  • Client-based millisecond-level Turbo Roaming
  • Technologia 2×2 MIMO
  • Zintegrowana antena oraz izolacja zasilania
  • Wstrząsoodporna obudowa
  • Niewielkie wymiary ułatwiające projektowanie i montaż
  • Prosta konfiguracja i parametryzacja dzięki funkcji AeroMag