Solution Partner Power&Rail

Mirosław Zwierzyński Nowości

Jest nam niezmiernie miło ogłosić iż zostaliśmy docenieni przez firmę Moxa przyznaniem oficjalnego statusu Solution Partner Power&Rail.

Systemy pracujące w obszarach instalacji energetycznych oraz kolejowych poza dużą krytycznością oznaczają się również swoimi unikalnymi potrzebami oraz specyfiką. W rezultacie wymaga to wielokrotnie indywidualnego podejścia, również w zakresie elementów związanych z procesem transmisji danych oraz stosowania dedykowanych rozwiązań.

W ofercie firmy Moxa można znaleźć szereg produktów z powodzeniem stosownych w tego typu aplikacjach. Przyznanie statusu Solution Partner Power&Rail to potwierdzenie silnych kompetencji technicznych popartych sukcesami na tych rynkach. Jednocześnie gwarancja iż użytkownicy mogą liczyć na fachowe wsparcie i doradztwo dostosowane do specyfiki danego systemu, czyli elementy będące podstawą działalności naszej firmy.

Jednocześnie nie zapominamy iż podstawą dalszego rozwoju jest zapewnienie wszystkim którzy z nami współpracują i przyczynili się do tych sukcesów,  profesjonalnego i rzetelnego podejścia opartego na zasadach fair play!

Pozdrawiamy

Zespół Elmark Automatyka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *