Nowe lepsze ceny switchy niezarządzalnych

Obniż koszty instalacji

EDS-205-208_1

Switche niezarządzalne są teraz dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach. Promocja obejmuje nie tylko podstawowe modele 5 i 8-portowe, ale również modele pracujące w rozszerzonym zakresie temperatur. Urządzenia mogące pracować w temperaturze -40….75 st. C są teraz dostępne w cenie standardowych modeli.

W lepszych cenach można też znaleźć switche gigabitowe, a nawet modele wyposażone w porty Power over Ethernet!

Grupy produktów objęte promocją

Switche 5 i 8-portowe serii EDS-205/208

EDS-205

Kompaktowe switche do podstawowych zastosowań

Switche serii EDS-205/208 ze względu na niewielkie rozmiary nadają się doskonale do instalacji gdzie potrzebujemy po prostu zwiększyć liczbę portów Ethernetowych istniejących urządzeń. Małe rozmiary sprawiają, że sprawdzą się jako elementy składowe innych maszyn i urządzeń.

Przejdź do e-sklepu

5 i 8 portowe switche z portami światłowodowymi

EDS-205A-M-SC_microsite

Switche 5 i 8 portowe z portami światłowodowymi

Switche serii EDS-205A/208A to urządzenia dla bardziej wymagających zastosowań. Oprócz podwójnego zasilania i większej ochrony ESD na portach ethernetowych mogą posiadać dodatkowo do 2 portów światłowodowych. Wykonane są w mocnej, aluminiowej obudowie, a kompaktowe rozmiary ułatwiają instalację.

Przejdź do e-sklepu

Switche serii EDS-P206A z 4 portami PoE

EDS-P206A_a

Niezarządzalne switche z 4 portami PoE

Rodzina switchy EDS-P206A-4PoE to ekonomiczne rozwiązania pozwalające podłączyć do 4 odbiorników PoE zgodnych ze standardem IEEE802.3af/at. Występują również wersje z portami światłowodowymi, zarówno wielomodowymi jak i jednomodowymi.

Cechą wyróżniającą ten model jest możliwość zasilania napięciem 24VDC (zdecydowana większość switchy PoE wymaga zasilania napięciem 48 V).

Przejdź do e-sklepu

5-portowe switche gigabitowe EDS-G205-1GTXSFP

EDS-G205-1GTXSFP_a

Kompaktowe switche z portami gigabitowymi

EDS-G205-1GTXSFP to bardzo małe, niezarządzalne switche pozwalające na pracę z dużą przepustowością. Dzięki portowi typu combo istnieje możliwość instalacji modułów światłowodowych w postaci wkładek SFP.

Modele tej serii są zaprojektowane do obsługi dużych strumieni danym pochodzących np. z zaawansowanych kamer video (switche obsługują ramki Jumbo).

Przejdź do e-sklepu