Tam gdzie miejsce ma znaczenie

Moxa SDS-3008 - kompaktowy rozmiar i prostota konfiguracji

Kompaktowy zarządzalny switch przemysłowy dla szaf sterowniczych

Dla inżynierów automatyków, producentów maszyn możliwość monitorowania switchy przemysłowych poprzez systemy typu HMI/SCADA jest jedną z coraz bardziej pożądanych funkcjonalności. Daje to możliwość bardzo szybkiej reakcji w przypadku wystąpienia błędów, a co za tym idzie pozwala uniknąć przestojów związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem instalacji. Ponadto jednym z najczęstszych problemów związanych z wdrażaniem przełączników zarządzalnych jest złożoność operacyjna, w tym zarówno konfiguracja, jak i późniejsze zarządzanie siecią komunikacyjną. Kompaktowy przełącznik konfigurowalny SDS-3008 został zaprojektowany aby sprostać tym wymaganiom. Dzięki uproszczonej konfiguracji, prostemu montażowi i niesamowicie niewielkim rozmiarom (2cm szerokości) przełącznik SDS-3008 jest idealnym rozwiązaniem do szaf sterowniczych w każdej instalacji produkcyjnej, a szczególnie tam gdzie dostępne miejsce jest ograniczone.

Typowe problemy przy wdrażaniu switchy przemysłowych

Koszty wdrożenia

cost-issue

W przypadku urządzeń, które wymagają jedynie podstawowych funkcji monitorowania i sterowania, inżynierowie nie potrzebują wybierać kosztownych przełączników zarządzalnych, które często oferują zbyt wiele nieprzydatnych funkcji

Ograniczona ilość miejsca

space-limit

Inżynierowie pracują z różnymi rodzajami szaf sterowniczych, a każda z nich ma ograniczenie ilości dostępnego miejsca

Skomplikowana konfiguracja

complext-setup

Interfejsy użytkownika zorientowane na technologie informatyczne są często bardzo skomplikowane i mało czytelne dla osób związanych zawodowo z automatyką przemysłową. Uniemożliwia to szybką konfiguracji i obsługę podstawowych zadań związanych z rozwiązywaniem problemów.

Moxa SDS-3008

sds-3008-right-h-pl

Zobacz zastosowanie w praktyce