Proste switche konfigurowalne SDS-3008

Switch konfigurowalny przeznaczony dla szaf sterowniczych

Dla inżynierów i techników automatyki przemysłowej możliwość monitorowania urządzeń poprzez systemy typu HMI/SCADA jest jedną z podstawowych funkcjonalności. Daje to możliwość bardzo szybkiej reakcji w przypadku wystąpienia błędów, a co za tym idzie pozwala uniknąć przestojów związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem instalacji. Ponadto jednym z najczęstszych problemów związanych z wdrażaniem przełączników zarządzalnych jest złożoność operacyjna, w tym zarówno konfiguracja, jak i późniejsze zarządzanie siecią komunikacyjną. Kompaktowy przełącznik konfigurowalny SDS-3008 został zaprojektowany aby sprostać tym wymaganiom. Dzięki uproszczonej konfiguracji, prostemu montażowi i niewielkim rozmiarom przełącznik SDS-3008 jest idealnym rozwiązaniem do szaf sterowniczych w każdej instalacji produkcyjnej.

Typowe problemy przy wdrażaniu rozwiązań Ethernetowych

Koszty wdrożenia

cost-issue

W przypadku urządzeń, które wymagają jedynie podstawowych funkcji monitorowania i sterowania, inżynierowie nie potrzebują wybierać kosztownych przełączników zarządzalnych, które często oferują zbyt wiele nieprzydatnych funkcji

Ograniczona ilość miejsca

space-limit

Inżynierowie pracują z różnymi rodzajami szaf sterowniczych, a każdy z nich ma ograniczenie ilości dostępnego miejsca

Skomplikowana konfiguracja

complext-setup

Interfejsy użytkownika zorientowane na technologie informatyczne są często bardzo skomplikowane i mało czytelne dla osób związanych zawodowo z automatyką przemysłową. Uniemożliwia to szybką konfiguracji i obsługę podstawowych zadań związanych z rozwiązywaniem problemów.

Moxa SDS-3008

sds-3008-right-h-pl

3-protocol-supportWsparcie protokołów przemysłowych. Konfiguracja krok-po-kroku pozwalająca na szybką integrację z systemami SCADA/HMI.

 

 

 

2-installationMożliwość instalacji zarówno na szynie DIN jak i w szafie Rack

 

 

 

one-page-dashboardPanel konfiguracyjny maksymalnie upraszczający proces instalacji i wdrażania. Obsługa sześciu języków