Podwójna niezawodność - Podwójny sukces

Synergiczne połączenie przełączników Ethernet i serwerów portów szeregowych

Migracja do IIoT dzięki rozwiązaniom komunikacyjnym Moxy

Aby czerpać korzyści z Industrial Internet of Things (IIoT), należy najpierw podłączyć wszystkie urządzenia brzegowe, takie jak czujniki i wejścia / wyjścia etc. Jednak wiek tych urządzeń, niektóre nawet 20 lat, i ich różne interfejsy mogą skomplikować migrację do IIoT. Najsilniejsze w branży serwery portów szeregowych NPort firmy Moxa i przełączniki Ethernet z serii EDS z powodzeniem łączą miliony starszych urządzeń z sieciami Ethernet. Dzięki odporności na warunki przemysłowe, wysokiej niezawodności i przyjaznej dla użytkownika konstrukcji, rozwiązania komunikacyjne i sieciowe firmy Moxa pozwalają na utrzymanie i działanie starszych aplikacji automatyki przemysłowej oraz umożliwiają ich płynną migrację do sieci IIoT.

LeadershipPonad 30 lat przywództwa na rynku
Serwery portów szeregowych NPort były najlepiej sprzedającymi się produktami Moxy w ciągu ostatnich 30 lat. Łącząc NPorty z popularnymi przełącznikami Ethernet z serii EDS, z dumą oferujemy nasze sprawdzone w branży doświadczenie, które łączy miliony urządzeń w różnych gałęziach przemysłu.

qualityJakość potwierdzona przez przemysł
Produkty Moxa zapewniają niezawodność w trudnych warunkach, więc są odporne na ekstremalne temperatury, posiadają wysoką ochronę EMI, oraz mają wysoki MTBF i specjalistyczne certyfikaty branżowe, dzięki czemu serwery portów szeregowych NPort i switche EDS spełniają najtrudniejsze wymagania użytkowników, i tworzą synergiczne połączenie.

friendlyInterfejs przyjazny użytkownikowi
Obie serie NPort i EDS
aby uprościć konfigurację i obsługę posiadają intuicyjne interfejsy użytkownika. Ponadto kompleksowe portfolio firmy Moxa pozwala wybrać produkty, które są odpowiednio dopasowane do podłączenia ich urządzeń szeregowych do sieci Ethernet.

Proste rozwiązania komunikacyjne dla każdej aplikacji