Uniwersalne zdalne moduły I/O

Prześlij dane z I/O różnymi protokołami

Czy nadal szukasz konwertera protokołu do konwersji pomiędzy protokołami przemysłowymi i IT? IoLogik E1200 eliminuje taką potrzebę obsługując najczęściej używane protokoły do odczytywania i zapisywania wejść/wyjść. Większość inżynierów IT korzysta z protokołów SNMP lub RESTful API, ale automatycy są zaznajomieni z protokołami przemysłowymi, takimi jak Modbus i EtherNet / IP. Zdalne moduły I/O firmy Moxa umożliwiają obu powyższym grupom łatwe odczytywanie danych z tego samego urządzenia wejść/wyjść. Seria ioLogik E1200 wspiera sześć różnych protokołów, w tym Modbus / TCP, EtherNet / IP i Moxa AOPC oraz SNMP, RESTful API i bibliotekę Moxa MXIO (.NET) dla inżynierów IT. IoLogik E1200 zbiera dane z wejść/wyjść i konwertuje je do dowolnego z powyższych protokołów, w tym samym czasie, co pozwala łatwo i bez wysiłku połączyć swoje aplikacje.

Łatwo połącz się z IIoT bez instalowania dodatkowej bramy komunikacyjnej

iiot_icon1

Zredukuj koszty integracji, korzystając z protokołu SNMP lub RESTful API, aby zebrać dane z urządzenia ioLogik E1200 bez konieczności instalowania dodatkowego konwertera protokołów.

Łatwe zwiększenie ilości wejść/wyjść w sterownikach PLC, szczególnie w trudnych środowiskach

Produkty ioLogik E1200 posiadają certyfikat ATEX strefa 2, dzięki czemu mogą pracować w strefie zagrożonej wybuchem. Dostępne są też modele do pracy w szerokim zakresie temperatur, dzięki czemu idealne się sprawdzą do zbierania danych w trudnych warunkach środowiskowych. IoLogik E1200 wspiera protokoły takie jak Modbus / TCP i EtherNet / IP, dlatego większość sterowników PLC dostępnych na rynku jest w stanie się z nim połączyć.

Aktywnie i łatwo zbieraj dane do wykorzystania w Twoim systemie

iiot_icon3

Użyj serwera Moxa MX-AOPC UA, aby połączyć się z urządzeniem ioLogik E1200 protokołem AOPC i ciesz się zaletami „technologii push”. Jeśli chcesz zaprogramować własny system, biblioteka MXIO ułatwi Ci napisanie aplikacji łączącej się z ioLogikami, zarówno w systemach operacyjnych Windows i Linux.

Protokoły

Pięć protokołów: transmisja danych z wejść/wyjść protokołami IT i przemysłowymi

Urządzenie ioLogik E1200 obsługuje 5 różnych protokołów, w tym Modbus / TCP, EtherNet / IP, Moxa AOPC, SNMP, RESTful API z których każdy może być łatwo zintegrowany z systemami informatycznymi i komunikacyjnymi. Bezpłatna rejestracja: Aktywuj EtherNet / IP I / O w trzech prostych krokach.

oiit_talk

Ethernet/IP

Darmowa rejestracja: Aktywuj protokół Ethernet/IP I/O w ioLogiku E1200 w 3 prostych krokach.

EtherNet / IP jest jednym z najbardziej popularnych protokołów przemysłowych na świecie. Najnowsze oprogramowanie ioLogik E1200 obsługuje protokół EtherNet / IP i tylko trzy proste kroki potrzebne są do zarejestrowania i aktywacji EtherNet / IP w urządzeniu!

button-03

Protokół Moxa AOPC

Około dziesięć lat temu firma Moxa wprowadziła protokół AOPC, który oferuje komunikację typu push. Dzięki tej technologii status I / O jest przesyłany do serwera MX-AOPC UA tylko w przypadku zmiany stanu we / wy, lub gdy upłynął zdefiniowany czas, lub gdy użytkownik wysłał zapytanie. Zastosowanie technologii push redukuje czas od zmiany stanu wejścia do przesłania informacji do serwera, co skutkuje bardziej dokładnym gromadzeniem danych niż w tradycyjnej architekturze typu pull. Dzięki technologii „active technology” użytkownicy mogą natychmiast otrzymywać alarmy i aktualizacje w czasie niemal rzeczywistym, co pozwala na odpowiednio szybką reakcję.

ACTIVE_UPDATE

Biblioteka MXIO firmy Moxa

Biblioteka Moxa MXIO obsługuje systemy operacyjne Windows i Linux, a także platformy programistyczne C ++, VB / VC i .NET. Biblioteka ułatwia obsługę języków programowania wysokiego poziomu w zarządzaniu urządzeniami ioLogik E1200 i przesyłaniu danych w sieci Ethernet, dzięki dużej bazie przykładowych kodów źródłowych w języku C # i Visual Basic. Dzięki bezpłatnej bibliotece MXIO programiści Linuksa mogą łatwo tworzyć niestandardowe aplikacje, tworzyć przejrzysty kod, co ułatwia komunikację z ioLogikami E1200.

Produkty

iologik-e1200

Seria ioLogik E1200

Moduł zdalny I/O klasy przemysłowej

  • Obsługuje protokoły EtherNet / IP, Modbus / TCP, SNMP i RESTful API
  • Aktywna komunikacja z opatentowanym serwerem MX-AOPC UA
  • Uproszczona komunikacja dzięki bibliotece MXIO na platformie Windows lub Linux
  • 2-portowy przełącznik Ethernet do łączenia w topologii łańcucha
  • Certyfikat Atex strefa 2
  • Szeroki zakres temperatur pracy: -40 do 75 ° C

UA_Server-1

Serwer MX-AOPC UA

Aktywne gromadzenie danych

  • Pierwszy serwer OPC UA obsługujący zarówno komunikację „push” oraz „pull”
  • Wystarczy jedno kliknięcie do utworzenia tagów
  • Proste i wygodne przeglądanie wartości tagów
  • OPC UA: następna generacja interoperacyjności, niezawodności i bezpieczeństwa