5 lat gwarancji na sprzęt Moxa !!!

Mirosław Zwierzyński Nowości

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Elmark Automatyka  wydłuża okres gwarancyjny na produkty Moxa w zależności od rodziny urządzeń, nawet do 5 lat!

Akcja obejmuje między innymi wszystkie serie przełączników przemysłowych, serwerów portów oraz konwerterów. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie prócz wysokiej jakości i niezawodności dostarczanych produktów, wsparcia technicznego oraz doskonałej logistyki, Klienci liczą na dłuższy czas bezpłatnej opieki gwarancyjnej.

Chcemy również przypomnieć, że Elmark Automatyka posiada własny dział serwisu wyposażony w nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz sprzęt do montażu SMD i BGA. Dużą część napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych wykonujemy w naszej Firmie, bez konieczności odsyłania sprzętu do producenta. Pomaga to zaoszczędzić czas, potrzebny do naprawy sprzętu, a naszą Firmę wyróżnia na tle innych firm na rynku. Ponadto, jako jedyny dystrybutor w Europie, od wielu lat jesteśmy autoryzowanym centrum serwisowym firmy Moxa.

Zachęcamy również do korzystania z naszego systemu eRMA (https://rma.elmark.com.pl/) – internetowego sytemu obsługi zgłoszeń serwisowych. Umożliwia on łatwe i szybkie zamawianie usług serwisowych w systemie door-to-door z bezpłatnym transportem, śledzenie procesu naprawy i możliwość sprawdzenia okresu gwarancji.

Liczymy, że zmiana ta spełni oczekiwania naszych Klientów, którzy oprócz dopasowanej do potrzeb funkcjonalności oraz wysokiej jakości działania produktów, potrzebowali także długiego okresu świadczenia bezpłatnych usług gwarancyjnych

Komentarz do “5 lat gwarancji na sprzęt Moxa !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *